bcycle2.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:


   

Ana Sayfa > Bisiklet > Pedalla AnılarHayata Dönüşüm Yolunda Pedalla Zirvelere

İDADİK - 04 Haziran 2009

bozda_1.jpg
bozda_2.jpg
bozda_3.jpg
bozda_4.jpg

bozda_5.jpg
bozda_zirve.jpg
bozda_ini.jpg
belkahveye_doru.jpg

izmire_yolculuk.jpg
len_yemek_molas.jpg
ve_nihayet_izmir_topraklar.jpg
cumhuriyet_meydannda_final.jpg

cumhuriyet_meydannda_toplu_halde.jpg
cumhuriyet_meydan_son_kavuma_an.jpg
ehmetli-izmir_parkuru.jpg

04 Haziran 2009 sabah saat 05:00 de kalkıp 06:00 da Bozdağ köyünden tesislere hareket eden ekibimiz, yedi kulüp üyesi arkadaşlarımızın da katılımı  ile saat 06:15 de Bozdağ zirve çıkışına başlamıştır. Saat 07:30 da zirveye ulaşan ekibimiz Faaliyetin son zirve çıkışını da tamamlamanın verdiği mutlulukla saat 09:30 da Bozdağ köyüne dönmüşlerdir.

Saat 11:30 da tekrar pedal basmaya başlayan ekibimiz saat 16:30 da İzmir Belkahve'ye ulaşmıştır. Burada Kulüp üyesi arkadaşlarımız ve basın tarafından karşılanmışlardır.

Belkahve de yapılan kısa basın röportajından sonra Emniyet Müdürlüğünün tahsis ettiği trafik eskortuyla birlikte İzmir Cumhuriyet Meydanına Ulaşılmıştır.

Cumhuriyet Meydanında Organ Nakli Koordinatörleri Derneği Üyeleri, Organ nakli olmuş Hastalar, İDADİK üyeleri ve Basın tarafından çoşkuyla karşılanan ekibimiz, Basın açıklaması ve röportajlardan sonra tebrikleri kabul etmişlerdir.

Ekip Arkadaşlarımızın tümünü Yaptıkları anlamlı ve zorlu faaliyetten ötürü kutluyor, teşekkürler ediyoruz.

İDADİK Yönetim Kurulu
Fotoğraflar : İDADİK Ekip
www.idadik.org
Tasarım: Studio Martin