foto10.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:


   

Ana Sayfa > Trekking ve Gezi > EtkinliklerYankı Vadisi, Mengen - Bolu , Doğa Yürüyüşü

GEZGİNDER - 31 Mayıs Pazar 2009

Flying_Mountains_by_denizt.jpg
F: Deniz Tokay - Arşiv -

Gezginder WEB

Bu bedeli ödemeye değer mi? Yankı vadisine yaptığımız son yürüyüş sonrası sorulan bu soru aklımı kurcaladı. Ne bekliyor neyi satın alıyoruz? Satın aldığımızı düşündüğümüz şey, düşlediğimiz şey değilse mutsuz oluyoruz. Buna değer mi? Bence değer. Neden mi? Çünkü artık düşleyebildiğiniz şeyler var. Geçmiş zamanlarda yaptığınız yürüyüşler sıradanlıktan kurtuluyor. Ve siz daha fazlasını öğrenmek, daha fazlasını yaşamak istiyorsunuz. Yani siz doğa da yürüyüş sporunun ilk basamağını geçmiş oluyorsunuz. Sorguluyor, yargılıyor ve daha fazlasını istiyorsunuz.Bu bedeli ödemeye değer mi? Bu soruyu sorabilmek için gerekli bilgi birikimi için bile buna değer. zati erbaş


Yankı Vadisi “Doğada Yürüyüşü, " Farkındalık, Spor ve Liderlik eğitimi” olarak algılayanların katılması istenen bir etkinliktir.


Rezervasyon ve iptaller 30 Mayıs 2009 Cumartesi 17.00 kadar yapılabilir. Bu tarih itibariyle gerekli katılım sağlanamazsa etkinlik iptal edilecektir. Lütfen program akışı ve rezervasyon kuralları konusunda bilgileniniz.


Etkinlik yeri ve tarihi: Yankı vadisi / Gerede 31 Mayıs 2009
Etkinlik koordinasyonu: Gezginder
Etkinlik katılım bedeli: Üye ve konuk olarak değişmektedir lütfen bilgileniniz.
Etkinlik katılımı: 17 kişi ile sınırlıdır
Bir sonraki etkinliğimiz: HASAN DAĞI TIRMANIŞI 6-7 HAZİRAN 2009
doğa okuyucu ve rehber: zati erbaş doğa okuluGünlerin uzaması nedeniyle hareket saatimiz değişmiştir lütfen dikkat ediniz


YER AYIRTMA:
Günübirlik yürüyüş etkinlik kaydınızı [email protected] adresine; size ulaşabileceğimiz telefonunuzu ve biniş durağınızı da ekleyerek @ ileti ile yapabilirsiniz. Detay bilgi için Gezginder 0 534 945 74 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Rezervasyon ve iptaller için lütfen teyit mesajını ve koltuk numaranızı istemeyi unutmayınız. İstanbul yolu üzerinden etkinliğe katılacakların biniş ve iniş durakları için üst geçitlerin olduğu bölgeleri tercih etmelerini güvenlik nedeniyle özellikle rica ediyoruz.


ETKİNLİK İZLENCESİ
07.32 Gezginder den hareket
10.30 Doğada yürüyüş sporu başlangıç saati
13.34 Öğlen molası
17.00 Etkinlik sonu
17.46 Kızılcahamam da çay molası
19.43 Ankara’ya varış.


Süreler tahmini olarak verilmiştir, değişiklikler gösterebilir. Bu süreleri esas alarak sinema-tiyatro veya konser programı yapmayınız. Doğa’da yürüyüş sporu potansiyel tehlikeler içerebilir. Her katılımcı etkinlik kaydını yaptırdığında bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kazalardan doğacak hak kayıplarından katılımcıların kendileri sorumludur. Gezginder etkinlik programında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.


Yolculuk esnasında poğaça, çay ve kahve servisi yapılmaktadır. Ankara’ya dönüş yolculuğunda sohbetinize keyif katacak bir bardak özel içecek Doğa gezginleri derneğinin sizlere ikramıdır.


BİNİŞ DURAKLARI VE ZAMANLAMA
Gezginder: 07.32
Milli kütüphane: 07.40
Armada: 07.50
Batıkent: 08.05
Eryaman: 08.24
(Lütfen biniş saatinizden 7 dakika erken gelmeye özen gösteriniz)
Tasarım: Studio Martin