foto14.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:


   

Ana Sayfa > Trekking ve Gezi > EtkinliklerDoğa Yürüyüşü Ankara, Aktaş Vadisi

GEZGİNDER - 17 Mayıs Pazar 2009

_MG_1003.jpg
F: Deniz Tokay - Arşiv -
Aktaş vadisi “Doğada Yürüyüşü, "Fotoğraf ve Spor” olarak algılayanların katılabileceği bir etkinliktir.


Nasıl çiçek açmıştır bilseniz. Sümbüller,Akyıldızlar,Menekşeler, Papatyalar, Unutma beniler  kıyıda köşede kalmış orkideler; daha neler neler... Çamurda şifrelenmiş ayak izlerini çözmek, doğanın uyanışına tanıklık etmek zamanı.. Yürüyüşü fotoğrafa dönüştürmek isteyenler için bir fırsattır. zati erbaş


Rezervasyon ve iptaller 15 Mayıs 2009 Cuma 17.00 kadar yapılabilir. Bu tarih itibariyle gerekli katılım sağlanamazsa etkinlik iptal edilecektir. Lütfen gezi ücreti, program akışı ve rezervasyon kuralları konusunda bilgileniniz.
 
Etkinlik yeri ve tarihi: Aktaş vadisi / Gerede 17 Mayıs 2009
Etkinlik koordinasyonu: Gezginder
doğa okuyucu ve rehber: zati erbaş doğa okulu


YER AYIRTMA:

Günübirlik yürüyüş etkinlik kaydınızı [email protected] adresine; size ulaşabileceğimiz telefonunuzu ve biniş durağınızı da ekleyerek @ ileti ile yapabilirsiniz. Detay bilgi için Gezginder 0 534 945 74 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Rezervasyon ve iptaller için lütfen teyit mesajını ve koltuk numaranızı istemeyi unutmayınız. İstanbul yolu üzerinden etkinliğe katılacakların biniş ve iniş durakları için üst geçitlerin olduğu bölgeleri tercih etmelerini güvenlik nedeniyle özellikle rica ediyoruz.

ETKİNLİK İZLENCESİ

08.00 Gezginder den hareket
10.30 Doğada yürüyüş sporu başlangıç saati
13.34 Öğlen molası
17.00 Etkinlik sonu
17.46 Kızılcahamam da çay molası
19.43 Ankara’ya varış.

Süreler tahmini olarak verilmiştir, değişiklikler gösterebilir. Bu süreleri esas alarak sinema-tiyatro veya konser programı yapmayınız.  Doğa’da yürüyüş sporu potansiyel tehlikeler içerebilir. Her katılımcı etkinlik kaydını yaptırdığında bu koşulları kabul etmiş sayılır. Kazalardan doğacak hak kayıplarından katılımcıların kendileri sorumludur. Gezginder etkinlik programında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

Yolculuk esnasında poğaça, çay ve kahve servisi yapılmaktadır. Ankara’ya dönüş yolculuğunda sohbetinize keyif katacak bir bardak özel içecek Doğa gezginleri derneğinin sizlere ikramıdır.

BİNİŞ DURAKLARI VE ZAMANLAMA


Gezginder: 08.02
Milli kütüphane: 08.08
Armada: 08.13
Batıkent: 08.28
Eryaman: 08.38
(Lütfen biniş saatinizden 7 dakika erken gelmeye özen gösteriniz)Tasarım: Studio Martin