foto12.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:


   

Ana Sayfa > Trekking ve Gezi > EtkinliklerGezginder'le Ankara'da Trekking

Aktaş vadisi geçişi – Gerede/BOLU - 18 Ocak 2009

x_MG_0298_yryrz.jpg
F:Deniz Tokay - Arşiv: Işık Dağı

GEZGİNDER - DOĞA GEZGİNLERİ DERNEĞİ

Aktaş vadisi geçişi – Gerede/BOLU

Bu etkinlik kış yürüyüşçülüğüne başlangıç etkinliğidir ve kış donanımı gerektirir. 14 km lik yürüyüş parkuru çam-köknar ormanı, geniş düzlükler, yaylar, karla kaplı orman içi yolları içermektedir. Bu etkinliğin temel amacı bireysel yetenekleri gelişmiş, problem çözme becerisi kazanmış yürüyüş sporcuları oluşturmaktır. Her Gezgin-der etkinliği doğada yürüme becerinizi ve çevresel farkında lığınızı geliştirebileceğiniz bir çalıştaydır.   


 
Ömer ÇETİNKAYA
Gezginder Yön. Kur. Bşk


 
Rezervasyon ve iptaller 16 Ocak 2009 17.00 kadar yapılabilir.
Bu tarih itibariyle gerekli katılım sağlanamazsa etkinlik iptal edilir. Bu tarihten sonra yapılacak başvuru iptalleri gezi maliyetini etkilediğinden yol ücreti katılımcılardan talep edilecektir. Lütfen gezi ücreti ve program akışı konusunda bilgileniniz.

 
ETKİNLİK TARİHİ: 18 Ocak 2009
EĞİTMEN-REHBER: Zati ERBAŞ


 

YER AYIRTMA:
Günübirlik yürüyüş etkinlik kaydınızı [email protected] adresine; size ulaşabileceğimiz telefonunuzu ve biniş durağınızı da ekleyerek  @ ileti ile yapabilirsiniz. Detay bilgi için Gezginder 417 39 02 veya 0 534 945 74 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Rezervasyonlar ve iptaller için lütfen teyit mesajını ve koltuk numaranızı istemeyi unutmayınız. İstanbul yolu üzerinden etkinliğimize katılacakların biniş ve iniş durakları için üst geçitlerin olduğu bölgeleri tercih etmelerini güvenlik nedeniyle özellikle rica ediyoruz.

 

ETKİNLİK İZLENCESİ
08.00 Gezgin der den hareket
Etkinlik başlangıç noktasının Ankara’ya uzaklığı nedeniyle mola verilmeyecektir. Kış yürüyüşleri başlangıç semineri verilecektir. Yolculuk esnasında poğaça, çay ve kahve servisi yapılmaktadır. Ankara’ya dönüş yolculuğunda sohbetinize keyif katacak bir bardak özel içecek Doğa Gezginleri Derneğinin sizlere ikramıdır.

10.30 Doğada yürüyüş sporu başlangıç saati

13.30 Öğlen molası

17.45 Etkinlik sonu

18.15 Kızılcahamam da çay molası

20.30 Ankara’ya varış.

Süreler tahmini olarak verilmiştir. Bu süreleri esas alarak sinema-tiyatro veya konser programı yapmayınız.

 

BİNİŞ DURAKLARI VE ZAMANI


Gezginder 08.00

Milli kütüphane 08.05

Armada 08.10

Batıkent 08.20

Eryaman 08.25

(Lütfen biniş saatinizden 5 dakika erken gelmeye özen gösteriniz)
Tasarım: Studio Martin