foto2.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:


   

Ana Sayfa > Fotoğraf > Fotoğraf EtkinlikleriÖzcan Yurdalan ile Özbekistan Fotoğraf Atölyesi - Efe Tour


ÖZBEKİSTAN
25 EYLÜL/2 EKİM 2008

 

25 EYLÜL        İstanbul   Taskent 

İstanbul Taksim Meydanında The Marmara oteli önünde 09,30 da  buluşma ardından otobüsümüzle  Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminali ön check-in kontuarına hareket ediyor ve   bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyor  ardından Özbek Hava Yolları uçuşu ile 12:10 da  hareket ediyoruz..Varışımızın ardından bizleri bekleyen otobüsümüzle Shodlik Palace 4* otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz..
26 EYLÜL        Taskent     Semerkand (340 km )

Sabah otelde kahvaltı sonrası Taskenti geziyoruz  ,Khazret İmam kompleksi ve Barak Khan camii Kaffal-Chachi  mozolesi Özgürlük meydanı Navoi tiyatrosu goreceğimiz yerler arasında.Öğlen yemeğini yerel bir restaurantta yedikten sonra karayoluyla  Semerkand’a geçiyoruz.Varışımızın ardından akşam yemeği ve ve Asia Semerkand 4* otelimizde konaklama..
27 EYLÜL         Semerkand

Sabah otelde kahvaltı sonrası Registan Meydanı, Gur Emir mozolesi, Ulugbek gözlemevini  geziyor ve yerel bir restaurantta öğlen yemeğini alıyoruz,öğleden sonra Tilla kari,Sher Dor,Şah-ı Zinda, Bibi Khanum camii ve Shakhi Zinda mezarlığını  geziyoruz.Akşam yemeği yerel bir restaurantta  ve Asia Semerkand 4* otelimizde konaklama.
28 EYLÜL         Semerkand    Buhara (275 km)  

Sabah otelde kahvaltı sonrası Semerkand dan ayrılıp karayoluyla Buhara’ya hareket ediyoruz.Öğlen yemeğimiz Buhara’da yerel bir restaurantta.Öğleden sonra Ark, Bala havuz, Chashma Ayb, Ismail Samani nin mozolesi, Ulugbek medresesi görülecek yerler arasında. Akşam yemeği yerel bir restaurantta,  Asia Bukhara 4* otelimizde konaklama. 

29 EYLÜL        Buhara

Sabah otelde kahvaltı sonrası Buhara gezimize devam ediyoruz.Uluğbey medresesi Poi Kalyan kompleksi, Abdulaziz han,Yahudı mahallesi,Eski kent, göreceğimiz yerler arasında.Öğlen ve akşam yemeğimiz yerel restaurantlarda. Asia Bukhara 4*a otelimizde konaklama. 

30 EYLÜL         Buhara    Khiva  (470 km)


Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılarak  Kızıl kum çölü yoluyla Khiva ya geçiyoruz.Yemek yolda otobüsümüzde dağıtacağımız yemek sepeti olacak..Akşam yemeği ve  Asia Khiva 3* otelimizde konaklama. 

1 EKİM         Khiva

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılarak  tam gun Khiva ve civarını geziyoruz.İçhan kale,Seyid Alaattin ve Pehlivan Mahmud mozolesi,TashakaluliSarayı gezeceğimiz yerler arasında.Öğlen ve Akşam yemeği yerel restaurantta.Akşam HY 1058 saat 20:20 uçuşuyla  Taşkente uçuş ve  Shodlik Palace 4*  otelimizde konaklama. 

2 EKİM         Taskent     İstanbul

Sabah erken kahvaltı sonrası otelden ayrılarak Havalimanına transfer oluyoruz ve Özbek

Hava Yolları 08:00 da İstanbula hareket ediyoruz.İstanbula 10:05 de varışımızın ardından  Turumuzun sonu. 

ÜCRETE DAHİL  OLAN HİZMETLER:


 

•        ÖZBEK HAVAYOLLARI İLE İSTANBUL /TASKENT/ ISTANBUL UCUŞLARI

•        HAVALİMANI VERGİLERİNİN VE SİGORTALARIN TÜMÜ

•        VİZE UCRETİ

•        TUM PROGRAM BOYUNCA 1. SINIF OTELLERDE YARIM PANSIYON ESASINA GÖRE KONAKLAMA

•        PROGRAMDA BELIRTILEN TUM GEZILER

•        TUM OGLE YEMEKLERİ

•        TUR BOYUNCA ARAÇTA SICAK VE SOGUK İÇECEK İKRAMI

•        HAREKET VE DONUS GUNU TAKSIM-ALAN-TAKSIM ULASIMI

•        EFE TOUR PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 

          YURTDIŞI  ÇIKIŞ  HARCI ÜCRETİ(15 ytl)

          EKSTRA HARCAMALAR

 

SAYIN ÖZCAN YURDALAN REHBERLİĞİNDE GERÇEKLEŞECEK FOTOGRAF GEZİMİZDE GÜNLÜK PROGRAM AKIŞINDA FOTOĞRAF ÖZELİNDE KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLER YAPMAMIZ GEREKEBİLECEKTİR.

 

 

TUR FİYATIMIZ:

SNGL:1850 EURO

DBL  :1590 EURO ÇİFT KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRETİ.
 
http://www.efetour.com.tr/index-ozbek.html


 
Tasarım: Studio Martin