foto13.jpg
Biz Kimiz, Hakkımızda Fotoğraf, Fotoğrafçılık Dağcılık Doğa Yürüyüşleri, Trekking, Gezi Doğa, Çocuk ve Doğa, Ağaç Türleri, Böcekler ve Bitkiler Bisiklet, Parkurlar, Yazılar, Anılar Sponsorlar İletişim

Çocuğumla Doğadayız Çocuğumla Doğadayız

E-Posta:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player   

Ana Sayfa > Doğa > Doğa SporlarıODTÜ-Open Orienteering Yarışması 2009

 www.odtu-open.org

 

ODTÜ Orienteering Takımı tarafından 2008 yılında ilki düzenlenen ODTÜ-Open Orienteering Yarışması'na gösterilen ilgi ve destekten hareketle bu yarışmayı geleneksel hale getirmeye karar vermiştir.

 

ODTÜ-Open 2009, 25-26 Nisan 2009 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecektir.  

 

Birinci gün, Ankara'yı yerleşim yeri olarak ilk benimseyen Galatlar tarafından inşa edilen, Romalılar döneminde eklentiler yapılan ve Ankara kentinin bağımsızlığının sembolü olmuş Ankara Kalesi'nin dar ve kimi çıkmaz sokaklarında zamana karşı yarışacak, aynı gece ODTÜ yerleşkesinde eşsiz Gece-O etkinliğinde ter dökeceksiniz. 

 

İkinci gün sizi ODTÜ yerleşkesinin ötesindeki tepelere götürecek. Burada kah çam ormanlarında, kah Anadolu'nun çıplak ve kayalık beklenmedik girintilerle dolu engebeli arazisinde hedefleri bulmaya çalışacaksınız. 

 

Federasyonumuzun özel yarış statüsünde ferdi puan vermesi için başvurusu yapılan bu etkinlik, bu spora yeni başlayanların yarışabileceği Yeni Başlayan (Açık/Open) kategorisinden, daha deneyimlilerin yaş gruplarına göre yarışacakları kategorilere kadar spor yapmak isteyen herkese açıktır.

 

25 - 26 Nisan'da Ankara'da görüşmek üzere!
Tasarım: Studio Martin